ANSİAD GİRİŞİMCİLİK GÜNLERİ

Antalya Sanayici ve İş Adamları Derneği (ANSİAD) tarafından bu yıl on yedincisi düzenlenecek olan ANSİAD GİRİŞİMCİLİK GÜNLERİ kapsamında gerçekleştirilecek “Tecrübe Paylaşımı” etkinliğine konuşmacı olarak Titiz Agro Group A.Ş. firma sahibi Dr. K. Savaş TİTİZ katılacaktır. Söz konusu etkinlik 07 Mart 2019 tarihinde saat 11.00’de Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yavuz Tekelioğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir. Tüm öğrencilerimiz davetlidir.

0

Misyon

Ziraat Mühendisliği alanlarında yaratıcı, girişimci ve donanımlı bireyler yetiştirmek için lisans ve lisansüstü düzeyde çağdaş ve nitelikli eğitim-öğretim programları uygulamak, etkin araştırma-geliştirme çalışmalarıyla yerelden evrensele bilim ve teknolojiye katkı sağlamak ve sektörün ihtiyacı olan bilgiye dayalı mal ve hizmet üretmektir.

Vizyon

Bilim, modern teknoloji ve sürdürülebilirlik temelinde; akredite eğitim-öğretim ve nitelikli araştırma faaliyetleri yürüten, bilgi üreten, ürettiği bilgiyi ekonomik ve toplumsal faydaya dönüştüren, çevreye duyarlı, biyolojik çeşitliliği ve doğal kaynakları koruyan, paydaşların beklentilerini karşılayan, ilgili sektörler ve bölge halkı ile bütünleşen, uluslararası düzeyde tanınan Türkiye’nin seçkin ZİRAAT FAKÜLTESİ olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Ziraat Fakültesi - 07059 / ANTALYA
Tel: Öğrenci İşleri: 0 242 310 24 74 & Santral: 0 242 227 47 00
Tel: 0 242 227 45 64 (fax)