KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Sertifika Eğitimi

 

Fakültemizin Sevgili Öğrencileri,

Üniversitemiz Girişimcilik ve İş Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (AKGİM) tarafından 22 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 14.00’de V.Blok Prof.Dr.Tevfik Aksoy Konferans Salonu’nda “TÜBİTAK 1601 Yenilik ve Girişimcilik Alanlarında Kapasite Artırılmasına Yönelik Destek Programı” kapsamında bir eğitim gerçekleştirilecektir. Eğitim sonunda da KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Sertifikası verilecektir. Bu sertifika sizlerin Ar-Ge, yenilik ve teknolojik girişimcilik alanlarında sağlanan kamu desteklerinden yararlanmanıza katkı sağlayacaktır. Söz konusu eğitime katılımınız hususunda gereken hassasiyeti göstermenizi önemle rica ederiz.

Ziraat Fakültesi Dekanlığı

0

Misyon

Ziraat Mühendisliği alanlarında yaratıcı, girişimci ve donanımlı bireyler yetiştirmek için lisans ve lisansüstü düzeyde çağdaş ve nitelikli eğitim-öğretim programları uygulamak, etkin araştırma-geliştirme çalışmalarıyla yerelden evrensele bilim ve teknolojiye katkı sağlamak ve sektörün ihtiyacı olan bilgiye dayalı mal ve hizmet üretmektir.

Vizyon

Bilim, modern teknoloji ve sürdürülebilirlik temelinde; akredite eğitim-öğretim ve nitelikli araştırma faaliyetleri yürüten, bilgi üreten, ürettiği bilgiyi ekonomik ve toplumsal faydaya dönüştüren, çevreye duyarlı, biyolojik çeşitliliği ve doğal kaynakları koruyan, paydaşların beklentilerini karşılayan, ilgili sektörler ve bölge halkı ile bütünleşen, uluslararası düzeyde tanınan Türkiye’nin seçkin ZİRAAT FAKÜLTESİ olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Ziraat Fakültesi - 07059 / ANTALYA
Tel: Öğrenci İşleri: 0 242 310 24 74 & Santral: 0 242 227 47 00
Tel: 0 242 227 45 64 (fax)