Kumluca EXPO Domates İhtisas Fuarı 25-27 Mart 2022

 

25-27 MART 2022 Tarihlerinde Kumluca Toptancı Halinde “Kumluca EXPO Domates İhtisas Fuarı” düzenlenecektir. Etkinliğe katılmak isteyen personel ve öğrencilerimizin talepleri doğrultusunda Kumluca Belediye’sinden fuar alanına ulaşım için araç tahsis edilecektir.

 

Müracaat: Ziraat Fakültesi Öğrenci İşleri Ofisi

Kumluca EXPO Domates İhtisas Fuarı Programı için Tıklayınız.

 

0

Misyon

Ziraat Mühendisliği alanlarında yaratıcı, girişimci ve donanımlı bireyler yetiştirmek için lisans ve lisansüstü düzeyde çağdaş ve nitelikli eğitim-öğretim programları uygulamak, etkin araştırma-geliştirme çalışmalarıyla yerelden evrensele bilim ve teknolojiye katkı sağlamak ve sektörün ihtiyacı olan bilgiye dayalı mal ve hizmet üretmektir.

Vizyon

Bilim, modern teknoloji ve sürdürülebilirlik temelinde; akredite eğitim-öğretim ve nitelikli araştırma faaliyetleri yürüten, bilgi üreten, ürettiği bilgiyi ekonomik ve toplumsal faydaya dönüştüren, çevreye duyarlı, biyolojik çeşitliliği ve doğal kaynakları koruyan, paydaşların beklentilerini karşılayan, ilgili sektörler ve bölge halkı ile bütünleşen, uluslararası düzeyde tanınan Türkiye’nin seçkin ZİRAAT FAKÜLTESİ olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Ziraat Fakültesi - 07059 / ANTALYA
Tel: Öğrenci İşleri: 0 242 310 24 74 & Santral: 0 242 227 47 00
Tel: 0 242 227 45 64 (fax)