Staj

Sevgili öğrencilerimiz Antalya ilinde staj yeri bulmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra GÖNDER butonuna basmayı unutmayınız.

Staj Yeri Talep Formu

Değerli paydaşlarımız firmanız ya da kurumunuz için stajyer taleplerinizi aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra GÖNDER butonuna basmayı unutmayınız.

Stajyer Talep Formu

 

STAJ FORMLARI

Staj Başvuru Formu

Staj Değerlendirme Formu (Firma yetkilisi tarafından doldurulup onaylanacaktır)

Staj Puantaj Cetveli (Firma yetkilisi tarafından doldurulup onaylanacaktır)

Staj Defteri (Öğrenci tarafından doldurulacak ve firma staj yetkilisi tarafından imzalanacaktır)

Misyon

Ziraat Mühendisliği alanlarında yaratıcı, girişimci ve donanımlı bireyler yetiştirmek için lisans ve lisansüstü düzeyde çağdaş ve nitelikli eğitim-öğretim programları uygulamak, etkin araştırma-geliştirme çalışmalarıyla yerelden evrensele bilim ve teknolojiye katkı sağlamak ve sektörün ihtiyacı olan bilgiye dayalı mal ve hizmet üretmektir.

Vizyon

Bilim, modern teknoloji ve sürdürülebilirlik temelinde; akredite eğitim-öğretim ve nitelikli araştırma faaliyetleri yürüten, bilgi üreten, ürettiği bilgiyi ekonomik ve toplumsal faydaya dönüştüren, çevreye duyarlı, biyolojik çeşitliliği ve doğal kaynakları koruyan, paydaşların beklentilerini karşılayan, ilgili sektörler ve bölge halkı ile bütünleşen, uluslararası düzeyde tanınan Türkiye’nin seçkin ZİRAAT FAKÜLTESİ olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Ziraat Fakültesi - 07059 / ANTALYA
Tel: Öğrenci İşleri: 0 242 310 24 74 & Santral: 0 242 227 47 00
Tel: 0 242 227 45 64 (fax)