TECRÜBE PAYLAŞIMI ETKİNLİĞİ

Sevgili Öğrenciler,

ANSİAD GİRİŞİMCİLİK GÜNLERİ kapsamında 06 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 13.30’da Fakültemiz V.Blok Dekanlık Binası Prof.Dr.Tevfik Aksoy Konferans Salonu’nda AGROTALYA TARIM & ANDİFLİ YATIRIM A.Ş. firma sahibi Hasan ŞİRİN, sizlere tarım sektöründe girişimcilik konusunda tecrübelerini paylaşacaktır. Fakültemizin tüm öğrencileri davetlidir.

Ziraat Fakültesi Dekanlığı

ANSİAD GİRİŞİMCİLİK GÜNLERİ AFİŞ

0

Misyon

Ziraat Mühendisliği alanlarında yaratıcı, girişimci ve donanımlı bireyler yetiştirmek için lisans ve lisansüstü düzeyde çağdaş ve nitelikli eğitim-öğretim programları uygulamak, etkin araştırma-geliştirme çalışmalarıyla yerelden evrensele bilim ve teknolojiye katkı sağlamak ve sektörün ihtiyacı olan bilgiye dayalı mal ve hizmet üretmektir.

Vizyon

Bilim, modern teknoloji ve sürdürülebilirlik temelinde; akredite eğitim-öğretim ve nitelikli araştırma faaliyetleri yürüten, bilgi üreten, ürettiği bilgiyi ekonomik ve toplumsal faydaya dönüştüren, çevreye duyarlı, biyolojik çeşitliliği ve doğal kaynakları koruyan, paydaşların beklentilerini karşılayan, ilgili sektörler ve bölge halkı ile bütünleşen, uluslararası düzeyde tanınan Türkiye’nin seçkin ZİRAAT FAKÜLTESİ olmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Ziraat Fakültesi - 07059 / ANTALYA
Tel: Öğrenci İşleri: 0 242 310 24 74 & Santral: 0 242 227 47 00
Tel: 0 242 227 45 64 (fax)